najnowsze wpisy

Finał Międzyszkolnego Quizu Realioznawczego - kraje niemieckojęzyczne

20 marca 2018 odbył się w naszej szkole finał Międzyszkolnego Quizu Realioznawczego w kategorii - kraje niemieckojęzyczne. W rundzie finałowej wzięło udział 10 uczniów z dwóch szkół. I miejsce zdobył Julian Piechowski z byłego Gimnazjum nr 11, II miejsce - Mateusz Osiecki z tej samej szkoły, III miejsce - Jakub Gizmajer z Primusa.
Serdecznie gratulujemy !!!!!Kolejny dzień w Anglii za nami!

Zwiedziliśmy Stonehenge, tajemniczy kamienny krąg, jedną z najbardziej znanych prehistorycznych budowli wraz z Visitor Centre, przybliżającym historię kręgu w ciekawy, interaktywny sposób.

Byliśmy też w Salisbury - katedralnym mieście, które zachowało swój średniowieczy charakter z przyciągającą rokrocznie setki turystów spektakularną katedrą.

Wieczorem podsumowaliśmy zadania językowe.Londyn 2018

Uczniowie klas drugich są na tygodniowym, edukacyjnym wyjeździe w Londynie.

W Royal Observatory Greenwich mieliśmy możliwość nie tylko podziwiać panoramę Londynu, ale również stanąć na południku zero stopni.Egzaminy zewnętrzne z języka niemieckiego na poziomie A2 i B1

24 lutego 2018 odbyły się w naszej szkole egzaminy zewnętrzne z języka niemieckiego na poziomie A2 i B1. Do egzaminów przystąpiło łącznie 29 uczniów z obu szkół.

Certyfikat Goethe Institut na poziomie A2 uzyskało 5 uczniów gimnazjum: Jakub Gizmajer, Krzysztof Kaszlewicz, Oskar Borowiecki, Aleksandra Wójcik i Paweł Jurczyk.

Goethe Zertifikat B1 otrzymali uczniowie klas 3: Julia Ibsen, Marek Kęsik, Jan Wagner i Julia Marcjasz.
Serdecznie gratulujemy !!!!!Kapsułka wiedzy

Wasze zainteresowanie poniższym tematem przeszło nasze oczekiwania.

Na marcowe terminy nie ma już wolnych miejsc.

Bierzemy pod uwagę kolejną edycję powtórek więc piszcie jeśli chcecie jako pierwsi dostać info. 

 

 
 
 


Zobacz wszystkie