najnowsze wpisy

XXVI Finał WOŚP 2018

Z orkiestrowym pozdrowieniem !!!

Sztab WOŚP przy Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana jest gotów do akcji. W niedzielę 14 stycznia 90 naszych wolontariuszy wyruszy na ulice Warszawy (pobierz plik z informacjami). W tym roku działamy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Uczestnikom Finału życzymy dobrej zabawy i dobrej kwesty.
Szef Sztabu
Jacek TrojanowskiDo zobaczenia po feriach!

Mroźnych, śnieżnych, dłuugich ferii zimowych,
udanego odpoczynku, bezpiecznego sportu i dobrego czasu,
całej społeczności szkolnej,
życzy Dyrekcja Niepublicznego Liceum i Gimnazjum Fundacji Primus.English High Flier

Jak co roku uczniowie gimnazjalni i licealni Fundacji PRIMUS podeszli 29 listopada 2017 roku do kolejnej edycji konkursu języka angielskiego English High Flier. Z dumą informujemy, iż aż dwudziestu ośmiu naszych uczniów otrzymało bardzo dobre i dobre wyniki w tym konkursie.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali uczniowie klas drugich: Paulina Jakubiec, Milla Kretek, Anna Kondrat, Natalia Litwin, Jan Siwicki oraz uczniowie klas trzecich: Antoni Lampart, Zuzanna Jess, Aleksandra Wójcik, Jakub Pietrzak, Michał Szymański, Miłosz Radwan,.

Czytaj więcej... >Spotkanie z Wojciechem Jagielskim

5 stycznia naszym gościem był korespondent wojenny, dziennikarz, pisarz - Wojciech Jagielski. Podczas wywiadu, który przeprowadzili Dominik Klekowski oraz Bartosz Wójtowicz, dowiedzieliśmy się o wielu pasjach, podróżach i książkach autora. Po spotkaniu był czas na autografy oraz indywidualną rozmowę. Osoba Wojciecha Jagielskiego wywarła na nas duże wrażenie, gdyż wykonując tak trudną pracę pozostał bardzo skromnym, ciepłym i otwartym człowiekiem.

 


Zobacz wszystkie