MADRYT

W poniedziałek uczniowie NLO wylecieli do Hiszpanii. Jest to kolejna wycieczka z cyklu poznajemy stolice Unii Europejskiej. Tym razem gościmy w Madrycie, zobaczcie jak spędzamy tam czas.smiley

Czytaj więcej... >PRAGA

Najstarsi uczniowie NLO sami zorganizowali sobie wycieczkę w tym roku. Nadal jednak wyjazd realizowany jest zgodnie z programem "Poznajemy stolice Unii Europejskiej" a miejscem docelowym w ich podróży jest czeska Praga. Pomimo niesprzyjającej pogody uczniowie NLO z uśmiechem na twarzy poznają kolejną europejską stolicę.smiley

Czytaj więcej... >Wiedeń

Katedra św. Szczepana, pałace Hofburg, Schönbrunn i Belweder, groby cesarskie, cesarski skarbiec Schatzkammer, Hiszpańska Dworska Szkoła Jazdy, Muzeum Historii Naturalnej, ogród zoologiczny Tiergarten, Ratusz, Parlament, siedziba ONZ i musical „I am from Austria” w Raimund Theater – to wszystko i jeszcze więcej udało nam się obejrzeć w zeszłym tygodniu podczas wycieczki do Wiednia. 

Czytaj więcej... >Rochefort-Belgia

W dniach 30.05.16-04.06.16 byliśmy w Belgii w miejscowości Rochefort 100 km. na południe od Brukseli. Nasi uczniowie uczyli się w szkole Euro-Langue języka francuskiego, zwiedzali region , a wieczory spędzali w rodzinach, które ich gościły. W czasie wyjazdu zwiedziliśmy grotę Lorette, gallo- romański park archeologiczny La Malagne oraz uczestniczyliśmy w safari ze zwierzętami zamieszkującymi region.

Czytaj więcej... >Wiedeń

W dniach 06 - 12 grudnia trzynastu uczniów klas 2 i 3 naszego Gimnazjum odwiedziło Stolicę Austrii. Wiedeń zwiedzaliśmy w ramach organizowanego przez austriackie Ministerstwo Oświaty programu „Europas Jugend lernt Wien kennen”. Gospodarze zadbali o liczne atrakcje na każdy dzie pobytu.

Czytaj więcej... >