Nauczyciele pracujący w naszej szkole to ludzie z pasją, pełni ciepła, zaangażowania i pozytywnej energii. Cenią profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje nauczania i technologie informacyjno-komunikacyjne, dzięki czemu nauka w naszej szkole nigdy nie jest nudna i sztampowa. Ponieważ świat zmienia się w zawrotnym tempie, a my chcemy podążać za tymi zmianami, nasi nauczyciele każdego roku szkolnego uczestniczą w wielu interesujących szkoleniach. Pasja i profesjonalizm - to wyróżnia kadrę pedagogiczną NSP 47!

Rok szkolny 2018/2019

 

DYREKTOR NSP - Lidia Bodaszewska

WICEDYREKTORZY- Katarzyna Kurzac i Agnieszka Sieczka
 
 
 
 

WYCHOWAWCY KLAS   

 PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE - KLASY 0

0a - Beata Olszewska

0b - Wioleta Szczygielska

KLASY 1

1a - Jolanta Lecyk

1b - Ilona Bocheńska

1c - Iwona Kępczyńska

KLASY 2

2a - Edyta Bogucka

2b - Anna Grabowska

2c - Agnieszka Wiśniewska

2d - Anna Ołdak

KLASY 3

3a - Beata Karbowiak-Ciszkowska

3b - Agnieszka Nowakowska

3c - Małgorzata Misztal

 KLASY 4

4a -  Magdalena Sumińska

4b - Rafał Filipski

4c - Katarzyna Kurzac

4d - Elżbieta Kossowska

4e - Agnieszka Sieczka

KLASY 5

5a Witold Ptak

5b - Hanna Rychter

5c - Katarzyna Fiutka

5d - Anna Krześniak

KLASY 6

6a Agnieszka Kwiatkowska

6b - Anna Drzażdżewska

6c - Weronika Laskowska

6d - Joanna Kaśnikowska

KLASY 7

7a - Anna Dudzik-Cegielska

7b - Anna Kilińska

7c - Ilona Chodkiewicz

7d - Kinga Balcerowska

KLASY 8

8a - Kamila Faszcza

8b - Sylwia Grzybowska

8c - Marcin Węgrzyn

8d - Marta Pawełko-Grzybowska

 

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE
  • Beata Olszewska
  • Wioleta Szczygielska
 
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • Ilona Bocheńska 
  • Edyta Bogucka
  • Anna Grabowska
  • Beata Karbowiak-Ciszkowska 
  • Iwona Kępczyńska
  • Jolanta Lecyk
  • Małgorzata Misztal
  • Agnieszka Nowakowska
  • Anna Ołdak 
  • Agnieszka Wiśniewska
 
EDUKACJA EUROPEJSKA
  • Katarzyna Kurzac
 
JĘZYK POLSKI
  • Ilona Chodkiewicz 
  • Rafał Filipski
  • Katarzyna Fiutka
  • Sylwia  Grzybowska
  • Anna Kilińska
  • Hanna Rychter 
 
HISTORIA
  • Kamila Faszcza
  • Anna Krześniak
 
 PRZYRODA / BIOLOGIA
  • Anna Drzażdżewska
  • Witold Ptak
  • Marcin Węgrzyn

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
  • Anna Drzażdżewska
 
MATEMATYKA
  • Kinga Balcerowska 
  • Anna Dudzik-Cegielska
  • Marta Pawełko-Grzybowska 
  • Agnieszka Sieczka
  • Jakub Szmyt
  • Monika Zawistowska
 
INFORMATYKA / ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
  • Lidia Bodaszewska 
  • Agnieszka Tylkowska 

 

EDUKACJA PLASTYCZNA / PLASTYKA
  • wychowawcy klas 1-2
  • Ewa Wizgird-Stefanow  kl. 3-8
 
EDUKACJA MUZYCZNA / MUZYKA
  • Bożena Kowal  kl. 1-5
  • Jakub Dmeński  kl. 6-7
 
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
  • Beata Misztela - kierownik świetlicy
  • Ramona Burek
  • Małgorzata Potrząsaj
  • Elżbieta Ruta
  • Teresa Hałaj 
  • Anna Skrzyńska
  • Katarzyna Wasilewska
 
WYCHOWANIE FIZYCZNE 
  • Marcin Czech
  • Iwona Gralewska
  • Elżbieta Kossowska
  • Marek Mikielewicz
  • Grzegorz Smyk
  • Kinga Szymańska
  • Agnieszka Zubrycka
 
BIBLIOTEKA
  • Katarzyna Taraszewska

 

JĘZYK ANGIELSKI
  • Joanna Dąbek
  • Anna Jedlikowska
  • Joanna Kaśnikowska
  • Agnieszka Kwiatkowska
  • Weronika Laskowska 
  • Małgorzata Masaniec-Lycett
  • Ewelina Nowak 
  • Justyna Opalińska
  • Mariola Ozimek
  • Monika Sepołowicz
  • Patrycja Symeczko
  • Joanna Szwedzińska
 
NATIVE SPEAKER
  • Kamila Algawam
  • Robert Meredith
  • Mariusz Nazimek
 
JĘZYK NIEMIECKI
  • Anna Bartosik
  • Patrycja Symeczko
  • Agata Świętochowska 
  • Edyta Woźniak
 
JĘZYK FRANCUSKI
  • Tomasz Perzyna
  • Anna Zbytniewska
 
ZYK HISZPAŃSKI
  • Antonio Jimeenez Saavedra
  • Maria Wieczorkiewicz
  • AnnWyrzykowska
 
CHEMIA
  • Katarzyna Stojek

 

 FIZYKA
  • Magdalena Szczygieł

 

GEOGRAFIA
  • Witold Ptak

 

TECHNIKA
  • Magdalena Sumińska  kl. 4-6

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
  • Paweł Popławski  kl. 8

 

DORADZTWO ZAWODOWE
  • Paulina Bodura

 

RELIGIA
  • Zofia Kozłowska  kl. 0-3
  • Katarzyna Szewczyk  kl. 4-8
 
ETYKA
  • Magdalena Sumińska  kl. 0-2
  • Barbara Szpakowska  kl. 3-8
 
GAB. PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNY
  • Paulina Bodura - pedagog
  • Aneta Dyrda reedukator
  • Justyna Filipiuk psycholog
  • Izabela Magnuszewska - pedagog 
  • Agnieszka Zaśko  nauczyciel wspomagający
 
ANIMATORZY
  • Wanda Dobrowolska
  • Alicja Kamasa
  • Kinga Szymańska 
  • Oliwia Zaleska