W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zajęć dodatkowych. Wszystko po to, by każdy mógł rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę, która wykracza daleko poza podstawę programową. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli uczących w naszej szkole oraz wykwalifikowanych instruktorów z zewnątrz. 

Designed by Freepik


 

Koła zainteresowań - bezpłatne w ramach czesnego - w roku szkolnym 2018/2019 

 

Zgrabne szlaczki i litery

  • osoba prowadząca - p. Wioleta Szczygielska
    • klasy 0-1
    • środa, godz. 16:10-16:55

Bajkoterapia 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Nowakowska
    • klasy 0
    • poniedziałek, godz. 15:20-16:05

Plastyka dla Smyka

  • osoba prowadząca - p. Edyta Bogucka
    • klasy 0-1
    • poniedziałek, godz. 16:10-16:55

Pikselek - kodowanie na dywanie

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Potrząsaj
    • klasy 0-1
    • środa, godz. 15:20-16:05

Potyczki z ortografią

  • osoba prowadząca - p. Edyta Bogucka
    • klasy 2
    • poniedziałek, godz. 15:20-16:05

Z Kangurkiem przez świat

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Misztal
    • klasy 3 
    • wtorek, godz. 15:20-16:05

Twórcze działania techniczne 

  • osoba prowadząca - p. Magdalena Sumińska
    • klasy 1-2
    • czwartek, godz. 15:20-16:05

Tworzę i maluję 

  • osoba prowadząca - p. Ewa Wizgird-Stefanow
    • klasy 2-3
    • wtorek, godz. 15:20-16:05

Tworzę i maluję 

  • osoba prowadząca - p. Ewa Wizgird-Stefanow
    • klasy 0-1
    • wtorek, godz. 16:35-17:20

Kodowanie na dywanie

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Potrząsaj
    • klasy 2-3 
    • środa, godz. 16:10-16:55

Scootie GO! - programowanie  

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 3 
    • czwartek, godz. 15:20-16:05
      • zajęcia co dwa tygodnie po 2 godz.

Fun for Movers

  • osoba prowadząca - p. Anna Jedlikowska
    • klasy 3
    • środa, godz. 15:20-16:05

Amigos - gry i zabawy w języku hiszpańskim

  • osoba prowadząca - p. Beatriz Bianco
  • klasy 0-1  (grupa początkująca)
  • poniedziałek, godz. 15:20-16:05
  • klasy 2-3  (grupa początkująca)
  • poniedzialek, godz. 16:10-16:55
  • klasy 1-2  (kontynuacja)
  • środa, godz. 15:20-16:05
  • klasy 2-3 (kontynuacja)
  • środa, godz. 16:10-16:55

Szachy
  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
    • klasy 0-1 
    • środa, godz. 15:20-16:05
  • klasy 2-3 
  • środa, godz. 16:10-16:55

Gry i zabawy sportowe

  • osoba prowadząca - p. Elżbieta Kossowska
    • klasy 0-1
    • poniedziałek, godz. 16:10-16:55
  • klasy 2-3 
  • poniedziałek, godz. 15:20-16:05

Koło tenisa stołowego

  • osoba prowadząca - p. Grzegorz Smyk
    • klasy 0-1
    • poniedziałek, godz. 15:45-16:30
  • klasy 2-3 
  • poniedziałek, godz. 16:35-17:20

Historyczny Klub Filmowy w języku angielskim

  • osoba prowadząca - Kamila Faszcza
    • klasy 6-8
    • wtorek, godz. 16:35-17:20

Primusowe nowinki - koło dziennikarskie

  • osoba prowadząca - Rafał Filipski
    • klasy 4-6
    • poniedziałek, godz. 14:55-16:30

KET / Key English Test

  • osoba prowadząca - p. Justyna Opalińska
    • klasy 5
    • środa, godz. 14:55-15:40

PET / Preliminary English Test

  • osoba prowadząca - p. Joanna Szwedzińska
    • klasy 6-7
    • czwartek, godz. 15:45-16:30

FCE / First Certificate in English

  • osoba prowadząca - p. Ewelina Nowak
    • klasy 7-8
    • czwartek, godz. 16:35-17:20

Matematyka dla orłów

  • osoba prowadząca -  p. Anna Dudzik-Cegielska
    • klasy 5-6
    • piątek, godz. 15:45-16:30

Dlaczego? Koło rozumowania matematycznego 

  • osoba prowadząca -  p. Jakub Szmyt
    • klasy 7-8
    • środa, godz. 15:45-17:20

Śladami Pitagorasa

 

  • osoba prowadząca - p. Monika Zawistowska
    • klasy 4-5
    • czwartek, godz. 14:55-15:40

Zakręceni na przyrodę

  • osoba prowadząca - p. Anna Drzażdżewska
    • klasy 4-6
    • poniedziałek, godz. 16:35-17:20

Z lupą w świat

  • osoba prowadząca - p. Marcin Węgrzyn
    • klasy 7-8 
    • wtorek, godz. 15:45-16:30

Koło geograficzno-turystyczne
  • osoba prowadząca - Witold Ptak
    • klasy 6-8
    • wtorekk, godz. 16:45-16:30

Laboratorium chemii

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Stojek
    • klasy 7
    • wtorek, godz. 15:45-16:30

Chemia w zadaniach

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Stojek
    • klasy 8 
    • poniedziałek, godz. 15:45-16:30

Fizyka da się lubić

  • osoba prowadząca - Magdalena Szczygieł
    • klasy 7-8 
    • środa, godz. 15:45-16:30

Kabaret Barwnych Marynarek

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Wiśniewska i p. Bożena Kowal
    • klasy 4-8
    • poniedziałek, godz. 14:55-16:30

Mistrzowie kodowania - Python

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 6-8
    • wtorek, godz. 15:45-16:30

Mistrzowie kodowania - Python

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 4-5
    • środa, godz. 15:45-16:30

Mistrzowie kodowania - Python

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 6-8
    • środa, godz. 16:35-17:20

Szachy
  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
    • klasy 4-8
    • czwartek, godz. 15:45-16:30

Koło lekkoatletyczne dla dziewcząt

  • osoba prowadząca - p. Iwona Gralewska
    • klasy 6-8
    • poniedziałek, godz. 15:45-16:30

Koło sportowe (gry zespołowe) dla chłopców

  • osoba prowadząca - p.Marcin Czech
    • klasy 4-6
    • poniedziałek, godz. 15:45-16:30