Od 10.09. do 15.09.2012 po raz szósty odwiedziliśmy nasze Koleżanki i Kolegów z niemieckiej szkoły w Goch w ramach wymiany naszych szkół.

W wyjeździe do Niemiec nwzięło udział dziewięciu uczniów naszej szkoły pod opieką p. Marcina nBukowskiego i p.Michała Siwczyka. Nasi gospodarze zaoferowali jak co nroku bogaty program. Wzięliśmy udział w projektach teatralnym i nplastycznym, w których wspólnie z uczniami niemieckimi przedstawialiśmy nbajki oraz malowaliśmy plakaty ze wspólnego pobytu w Warszawie w nkwietniu tego roku.
Dużą atrakcją była wycieczka do Xanten, gdzie w nprawdziwym zabytkowym młynie piekliśmy bułeczki a potem udaliśmy się do nparku linowego. Świetnie spisaliśmy się w znajomości miasta Goch oraz npodstawowych informacji kulturoznawczych o Niemczech. Również mieliśmy nokazję uczestniczyć w lekcjach w szkole niemieckiej. Wymiana ta ndostarczyła nam szereg nowych doświadczeń i wsparła nasz trud w uczeniu nsię języka niemieckiego. W dobrych nastrojach wróciliśmy do Warszawy do nnaszych codziennych obowiązków. n n n