UCZENIE POPRZEZ DZIAŁANIE


Od września 2017 oferujemy szeroką kursów językowych w Warszawie oraz zajęć prowadzonych przezkompetentnych, przyjaznych i pełnych entuzjazmu lektorów.

Naszą misją jest efektywne uczenie, dlatego oferujemy nowoczesne i wyjątkowe programy nauczania, co w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego słuchacza, pozwala  opanować dany język.

W trakcie zajęć wykorzystujemy Internet, komputery, tablice interaktywne, laboratorium językowe, realizując rozmaite projekty językowe. W czasie kursów językowych słuchacze uczestniczą w dyskusjach, poszukują i wymieniają informacje oraz rozwiązują zadania. Każdy czuje się potrzebny, jest zaangażowany w to, co robi i chętnie się uczy, a także staje się współodpowiedzialny za proces uczenia się.

 

 

Uczymy języka:

angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego

na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach 5-8 osobowych.

 

Oprócz standardowych ogólnych kursów językowych, zajęć konwersacyjnychczy egzaminacyjnych, opartych na podręczniku jednego z renomowanych wydawnictw językowych, uzupełnianych dodatkowymi materiałami i pomocami dydaktycznymi mamy także kilka innych bardzo ciekawych propozycji kursów autorskich: