Szanowny Czytelniku! W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. W tym też celu na stronie przetwarzene są Twoje dane. Informacje o tym, jak korzystasz ze strony są udostępniane Google. Aby móc dalej korzystać ze strony, musisz wyrazić zgodę na korzystanie z plików cookie oraz gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do spersonalizowanych reklam, co obejmuje tagi remarketingowe i tagi konwersji. Poprzez kliknięcie "Akceptuję" zgadzasz się na wykorzystanie swoich danych osobowych w opisany powyżej i poniżej sposób, dając temu blogowi szansę rozwoju i wspierając go. Zgodę tę możesz cofnąć w opisany poniżej sposób. Jeżeli nie zgadzasz się na to, opuść stronę. Obecne zmiany nie zwiększają w żaden sposób uprawnień podmiotów do wykorzystania Twoich danych w porównaniu z dotychczasowymi przepisami. Dane wykorzystywane są w celu tworzenia jeszcze lepszej i dopasowanej do Twoich upodobań zawartości tej witryny. Dzieje się tak poprzez Google Analitics. Twoje dane są bezpieczne, a wszystkie zainteresowane strony dbają o to oraz Twoją prywatność. Niezależnym administratorami danych osobowych w usługach Analitics są Google i jego klienci. O tym, jak Google używa danych z witryn można przeczytać w polityce prywatności. Więcej informacji .

Akceptuję

 

 
Szkoła podstawowa
nr 47
im. Roberta Schumana Zobacz
 
 
Liceum Ogólnokształcące
im. Roberta Schumana  
 
Zobacz
 
 
Kursy językowe
oraz English Spot
 
 
Zobacz
 

18 lutego odbyło się rozdanie nagród w w dzielnicowym konkursie `Znam Angielską Gramatykę` dla uczniów klas trzecich, organizowanym przez XLIX Liceum Ogólnokształcące im.Goethego.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 30 uczniów, w tym aż 22 z naszej szkoły. Równie owocny okazał się wynik zmagań finałowych. Nasi uczniowie zajęli całe podium: I miejsce - Bartosz Furtak, II miejsce - Oliwia Lubińska, III miejsce - Filip Rowecki. Ponadto, wyróżnienia uzyskali: Aleksandra Sołtyk, Aleksandra Sołtyk, Zuzanna Bolikowska, Natalia Wąsowska, Julia Pietrzak, Wiktoria Daszkiewicz, Zuzanna Lachowicz, Mikołaj Halicki, Zofia Dynowska, Malwina Szwed, Katarzyna Kondrat, Julianna Krzywiec, Weronika Kułakowska, Magdalena Banasiak, Wiktoria Kosiek, Katarzyna Winiarczyk, Zuzanna Kasprzyk, Joanna Fandrejewska.

 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak spektakularnych sukcesów!!!

Zespół nauczycieli języka angielskieg