18 lutego odbyło się rozdanie nagród w w dzielnicowym konkursie `Znam Angielską Gramatykę` dla uczniów klas trzecich, organizowanym przez XLIX Liceum Ogólnokształcące im.Goethego.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 30 uczniów, w tym aż 22 z naszej szkoły. Równie owocny okazał się wynik zmagań finałowych. Nasi uczniowie zajęli całe podium: I miejsce - Bartosz Furtak, II miejsce - Oliwia Lubińska, III miejsce - Filip Rowecki. Ponadto, wyróżnienia uzyskali: Aleksandra Sołtyk, Aleksandra Sołtyk, Zuzanna Bolikowska, Natalia Wąsowska, Julia Pietrzak, Wiktoria Daszkiewicz, Zuzanna Lachowicz, Mikołaj Halicki, Zofia Dynowska, Malwina Szwed, Katarzyna Kondrat, Julianna Krzywiec, Weronika Kułakowska, Magdalena Banasiak, Wiktoria Kosiek, Katarzyna Winiarczyk, Zuzanna Kasprzyk, Joanna Fandrejewska.

 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak spektakularnych sukcesów!!!

Zespół nauczycieli języka angielskieg