Szanowny Czytelniku! W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. W tym też celu na stronie przetwarzene są Twoje dane. Informacje o tym, jak korzystasz ze strony są udostępniane Google. Aby móc dalej korzystać ze strony, musisz wyrazić zgodę na korzystanie z plików cookie oraz gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do spersonalizowanych reklam, co obejmuje tagi remarketingowe i tagi konwersji. Poprzez kliknięcie "Akceptuję" zgadzasz się na wykorzystanie swoich danych osobowych w opisany powyżej i poniżej sposób, dając temu blogowi szansę rozwoju i wspierając go. Zgodę tę możesz cofnąć w opisany poniżej sposób. Jeżeli nie zgadzasz się na to, opuść stronę. Obecne zmiany nie zwiększają w żaden sposób uprawnień podmiotów do wykorzystania Twoich danych w porównaniu z dotychczasowymi przepisami. Dane wykorzystywane są w celu tworzenia jeszcze lepszej i dopasowanej do Twoich upodobań zawartości tej witryny. Dzieje się tak poprzez Google Analitics. Twoje dane są bezpieczne, a wszystkie zainteresowane strony dbają o to oraz Twoją prywatność. Niezależnym administratorami danych osobowych w usługach Analitics są Google i jego klienci. O tym, jak Google używa danych z witryn można przeczytać w polityce prywatności. Więcej informacji .

Akceptuję

 

 
Szkoła podstawowa
nr 47
im. Roberta Schumana Zobacz
 
 
Liceum Ogólnokształcące
im. Roberta Schumana  
 
Zobacz
 
 
Kursy językowe
oraz English Spot
 
 
Zobacz
 

Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do zawodów II stopnia X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

Są nimi: Dominika Kurpiewska (2a), Maciej Kaszlewicz (3b) i Jacek Czupyt (3d).

 

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (OMG) to ogólnopolskie trójstopniowe zawody matematyczne o wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów gimnazjum.

 

Zawody I stopnia składały się z dwóch niezależnych części: korespondencyjnej i testowej. Część korespondencyjna polegała na samodzielnym rozwiązaniu ogłoszonych na stronie organizatora zadań konkursowych, z kolei część testowa odbywała się w szkole. Zawody II i III stopnia odbywają się w terminie i miejscu ogłoszonym przez Komitet Główny OMG.

 

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za powodzenie naszych uczniów w zawodach II stopnia, które odbędą się 07.03.2015.

Nauczyciele matematyki