najnowsze wpisy

WOŚP W PRIMUSIE - 100.000 zł !

Wiadomość z ostatniej chwili! Sztab Fundacji Primus zebrał ponad 100.000 zł ❗️

Ogromne emocje, mnóstwo zabawy i pozytywnej energii a to wszystko dzięki Wam! heartheartheart

Czytaj więcej... >Niecodzienna lekcja W-F

Niedawno klasa 1a i 1b uczestniczyła w niecodziennej lekcji W-F. Z inicjatywy nauczycieli uczniowie NLO wybrali się na Figlowisko na warszawskim Ursynowie. Intensywnie szlifowaliśmy jazdę na łyżwach. Jak widać w sportach zimowych też wymiatamy! smiley

Czytaj więcej... >Wycieczka do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga

Tuż przed świętami, w czwartek 21 grudnia 2018 r., klasa 1 a naszego liceum miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w lekcji w sądzie, w budynku Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Uczniowie i wychowawczyni klasy uczestniczyli - jako publiczność -  w prawdziwej rozprawie sądowej, związanej z produkcją i rozpowszechnianiem narkotyków. 

Czytaj więcej... >English High Flier

28 listopada 2018 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu języka angielskiego English High Flier. Z przyjemnością informujemy, iż następujący uczniowie (38) otrzymali wynik bardzo dobry w konkursie.

Czytaj więcej... >Międzyszkolny Quiz Realioznawczy.

Po raz kolejny Fundacja PRIMUS organizuje Międzyszkolny Quiz Realioznawczy. 07.01.2019 roku odbył się etap szkolny w postaci testu.  W finale 19 lutego 2019 r. najlepsze osoby z warszawskich gimnazjów zaprezentują  wybitną postać z kraju anglojęzycznego.

Czytaj więcej... >Nie dopalaj się bo się spalisz

W dniach 9 i 10 stycznia  każda z klas 3 gimnazjum odbędzie 90 minutowe warsztaty profilaktyczne "Nie dopalaj, bo się spalisz" - co warto wiedzieć o narkotykach i dopalaczach. Warsztaty dla jednej klasy trwają 90 minut. 

Czytaj więcej... >Asy Primusa

Już 24.01.2019 r. zapraszamy na kolejną edycję imprezy ASY PRIMUSA. Jak co roku wyróżnimy uczniów NG i NLO w czterech kategoriach.

Czytaj więcej... >III Międzyszkolny Konkurs Tańca Dance Ma Sens

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Primus ma przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję międzyszkolnego konkursu tańca Dance Ma Sens. heart

Czytaj więcej... >Przedstawienie Świąteczne

Świąteczna atmosfera udzialiła sie również naszych uczniom. NG i NLO wspólnymi siłami zorganizowały wspaniały świąteczny spektakl.  Dziekujemy Wam za wspaniale spędzony czas! 

Zapraszamy również do obejrzenia życzeń nagranych przez naszych uczniów. heart smiley

Czytaj więcej... >Zobacz wszystkie