Drodzy Rodzice! Z wielką radością witamy Was i Wasze dzieci w nowym roku szkolnym. Dla niektórych z Was jest on pierwszym rokiem w tej szkole.

Szkoła Primus zachęca swoich uczniów do nauki i doskonalenia znajomości języków obcych oraz do osiągnięcia biegłości w celu osiągnięcia sukcesu w przyszłości. smiley

Oprócz regularnych lekcji języka szkolnego Primus - poprzez swoją szkołę języków obcych - oferuje szeroki wybór zajęć popołudniowych. W tym roku mamy szerszą ofertę, która obejmuje wszystkie języki (angielski, francuski, hiszpański, chiński itp.), na dowolnym poziomie (od początkujących do biegłych), lekcje indywidualne oraz lekcje grupowe.

 

Nasza szkoła języka angielskiego English Spot, sobotnia szkoła dla uczniów dwujęzycznych (na poziomie biegłym lub bardzo dobrym) rozpoczyna się jak co roku we wrześniu i potrwa przez 28 tygodni (zgodnie z kalendarzem szkolnym), podzielonych na 2 semestry. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli English Speakers, odbywają się w godzinach od 9:00 do 13:00 i obejmują zajęcia teatralne, naukę, geografię i sztuki językowe (Language Arts tak jak język polski - Grammar, Spelling, Reading, Writing etc). Kierowane są dla dzieci w tym samym wieku, w małych grupach.

Oferowane przez nas lekcje są nie tylko dla naszych uczniów, zapraszamy wszystkich chętnych, organizujemy również kursy dla dorosłych.

 

Na początku września wrócimy do Was z naszą niestandardową/dopasowaną ofertą na 2019-2020, ale tymczasem chcielibyśmy zachęcić Wam do skontaktowania się z nami i poinformowania nas, jakimi kursami jesteście zainteresowani: jaki język, wielkość grupy i rodzaj umiejętności, na które są zajęcia powinny być nakierowane (mówienie, pisanie, czytanie itp.).

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji z wszelkimi dodatkowymi potrzebnymi informacjami.

 

Skontaktuj się z nami!