Uwaga kandydaci do naszej szkoły, zgłaszający się w trakcie roku szkolnego!

 

Zapisy na egzaminy trwają cały rok, a rekrutacja do wszystkich klas  odbywa się w miarę wolnych miejsc w ciągu całego roku szkolnego. Jeżeli zwolni się miejsce w danej klasie, zapraszamy na egzamin chętnych, którzy figurują na naszych listach rezerwowych do poszczególnych klas. 

Aktualna sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia przeprowadzenie testu kompetecji, który obejmuje podstawy programowe przewidziane na daną klasę. Dlatego też, podczas rekrutacji pod uwagę bierzemy oceny kandydata z dwóch ostatnich lat nauki.

 

Na czas trwania pandemii egzaminy zostały czasowo zawieszone. Obecnie rekrutacja odbywa się na podstawie analizy dostarczonych dokumentów.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc do sekretariatu  22 648 28 53.

 

 

w klasie 4 i 5 od nowego roku szkolnego 2020/2021. kiss

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:

tel.22 648 28 53mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią się uczyć i przy tym dobrze się bawić!