2017.11.20: Kurtyna do auli

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o podarowanie lub ufundowanie profesjonalnej kurtyny na wyposażenie auli, na której w ciągu roku szkolnego odbywa się wiele uroczystości, w tym przede wszystkim występy artystyczne naszych uczniów.

Kurtyna z "prawdziwego zdarzenia" sprawi, że występy będą bardziej profesjonalne, a nasi uczniowie i nauczyciele spokojniejsi mogąc skupić się na występie scenicznym, grze aktorskiej i prezentowanym tekście, a nie na warunkach i otoczeniu - co widzi a czego nie widzi widz -.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wesprzeć w tym obszarze i pomóc stworzyć warunki bliskie scenie teatru to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową).

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.11.06: Wsparcie przy tworzeniu i administrowaniu strony www

 

Szanowni Państwo

Poszukujemy specjalistów do współpracy przy administrowaniu aktualnej strony www i tworzeniu nowej strony internetowej Fundacji Primus i szkół przez nią prowadzonych.

Jeśli są wśród Was eksperci, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą i chcą wesprzeć Zarząd w pracach nad tworzeniem i administrowaniem strony www to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową)

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.10.30: Podium dla zwycięzców

 

Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z prośbą o podarowanie lub ufundowanie dla szkół Fundacji „podium dla zwycięzców”.

Organizujemy wiele imprez sportowych i różnego typu konkursy, w których nagradzamy zwycięzców. Brakuje nam podium, na którym moglibyśmy uhonorować wygrywających uczniów, wręczyć dyplomy i nagrody, zrobić pamiątkowe zdjęcia, a potem je opublikować promując nasze szkoły.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wesprzeć w tym obszarze to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową)

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.10.25: Mównica

 

Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z prośbą o ofiarowanie lub ufundowanie dla szkół Fundacji mównicy.

Mównicy potrzebujemy na różne uroczystości szkolne, znacznie łatwiej i bardziej profesjonalnie będą wyglądały przemówienia, jeśli mówca będzie mógł wygodnie położyć dokumenty zamiast chodzić po auli lub sali z kartkami.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wesprzeć w tym zakresie to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową)

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus