Rochefort-Belgia

W dniach 30.05.16-04.06.16 byliśmy w Belgii w miejscowości Rochefort 100 km. na południe od Brukseli. Nasi uczniowie uczyli się w szkole Euro-Langue języka francuskiego, zwiedzali region , a wieczory spędzali w rodzinach, które ich gościły. W czasie wyjazdu zwiedziliśmy grotę Lorette, gallo- romański park archeologiczny La Malagne oraz uczestniczyliśmy w safari ze zwierzętami zamieszkującymi region.

Czytaj więcej... >Sprawozdanie z Pragi maj 2016

Dzień 1
15.05.2016 o godzinie 6:30 wyruszyliśmy autokarami na zieloną szkołę do czeskiej Pragi, w ramach programu ,,Zwiedzamy stolice europejskie". Podróż przez Polskę przebiegła sprawnie i bez przeszkód, w Polanicy, niedaleko granicy z Czechami, zatrzymaliśmy się na obiad. Następnie, tuż po przekroczeniu granicy, udaliśmy się w stronę miasteczka Adrspach, gdzie zobaczyliśmy wspaniałe formy skalne w Górach Stołowych.

Czytaj więcej... >Wiedeń 2015

W dniach 06 - 12 grudnia trzynastu uczniów klas 2 i 3 naszego Gimnazjum odwiedziło Stolicę Austrii. Wiedeń zwiedzaliśmy w ramach organizowanego przez austriackie Ministerstwo Oświaty programu „Europas Jugend lernt Wien kennen”. Gospodarze zadbali o liczne atrakcje na każdy dzie pobytu.

Czytaj więcej... >