Serdecznie dziękujemy nauczycielom szkół podstawowych, którzy uczestniczyli w naszej konferencji, a także:

 • Prelegentom za wystąpienia dotyczące TIK w edukacji
 • Nauczycielom Primusa za przygotowanie uczniów i współprowadzenie z nimi lekcji otwartych i warsztatów
 • Uczniom Primusa za postawę otwartości i zaangażowanie
 • Kabaretowi Barwnych Marynarek za artystyczne doznania
 • Partnerom i Sponsorom za wsparcie konferencji

ZARZĄD FUNDACJI PRIMUS W DZIEŃ DOBRY TVN 

O nowych technologiach w szkolnictwie w Dzień Dobry TVN > zobacz więcej

  ⇔ kliknij

OPINIE NASZYCH GOŚCI

"Szkoła niesamowita, zupełnie inna od tradycyjnej. Nie same nowoczesne technologie są plusem tej szkoły, a podejście do ucznia i nauczyciela".


"Wszyscy byli bardzo mili, nauczyciele bardzo się starali odpowiedzieć na wszystkie pytania, tłumaczyli, uzupełniali swoje wypowiedzi, żebyśmy wyszli ze spotkania z jak najpełniejszą wiedzą. Podczas zwiedzania szkoły byłam bardzo miło przyjmowana w każdym miejscu, do którego zajrzałam. Bardzo podobało mi się podejście dzieci do konferencji, które były bardzo miłe, zaangażowane i dość przejęte swoją rolą asystentów".


"Konferencja na wysokim poziomie merytorycznym, przygotowana z rozmachem, interesujące wykłady, inspirujące lekcje otwarte i warsztaty. Fantastyczne zaangażowanie dzieci i nauczycieli".


"Czekam na Państwa kolejną konferencję, jestem pod wrażeniem Państwa pracy (sprzed 2-3 lat) i uporu wprowadzania marzeń w życie. Szacunek dla zespołu".


"Bardzo dużo praktycznych informacji, super sprawa. Profesjonalne przygotowane, łącznie z poczęstunkiem".


"Serdecznie dziękuję za konferencję - wysoki poziom, świetne przygotowanie, miło i bardzo pracowicie spędzony czas; pokazanie jak twórczo wykorzystać nowe technologie w pracy z dziećmi".


"Jestem zachwycona konferencją - pełen profesjonalizm i ranga ważności poruszanych tematów. Nie było takiego momentu, żebym odczuwała nadmiar, przesyt czy nudę. Brawo! Czekam na kolejne konferencje".


"Jestem pod wrażeniem zaangażowania nauczycieli a przede wszystkim dzieci, które wzięły udział w szkoleniach".


"Jestem pod wrażeniem organizacji Konferencji, pomysłu na zaprezentowanie szkoły, która jest bardzo nowoczesna, kreatywna - jednym słowem godna naśladowania. Bardzo dziękuje Wszystkim, którzy włożyli ogromny wkład pracy, ogromna pochwała dla Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły".


„Konferencja przygotowana na najwyższym poziomie. Ciekawe wykłady, mnóstwo wspaniałych ludzi. Warsztaty przez nauczycieli prowadzone bardzo profesjonalnie i umiejętnie. Empirycznie można było poznać tajniki aplikacji iPada przy pomocy małych asystentów dzieci uczących się w tej szkole. Bardzo dziękuje organizatorom za miło spędzony czas i pyszny catering na miejscu".


„Czy są wakaty, ponieważ bardzo chcę uczyć w tak nowoczesnej szkole. Mogę zostawić swoje CV, tak na wszelki wypadek”.


„Zastanawiałam się, jak uczniowie sprawdzą się w roli asystentów nauczycieli. Niebanalny i dość odważny pomysł, ale okazało się, że Primusowskie dzieciaki poradziły sobie z tym wyzwaniem rewelacyjnie”.


„Brawo, jestem pod wielkim wrażeniem i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji konferencji”.


CELEM KONFERENCJI BYŁO POKAZANIE

 • sposobów wdrażania i wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej z uwzględnieniem iPadów w modelu 1:1 w edukacji.
 • założeń programu Aktywnej edukacji oraz celowości wykorzystania TIK w tle procesów dydaktycznych.
 • doświadczeń z wdrażania oraz sposobów unikania błędów podczas realizacji podobnych projektów.

 

UCZESTNICY WZIĘLI UDZIAŁ

 • w lekcjach otwartych i konsultacjach z nauczycielami na temat wykorzystanych metod, programów, doświadczeń oraz przygotowania uczniów.
 • w dwóch praktycznych warsztatach, które były okazją do poznania pomocy dydaktycznej, jaką stanowi iPad i wybranych aplikacji oraz usług wykorzystywanych w naszej szkole.  

 

PROGRAM KONFERENCJI →  pobierz

 

ABSTRAKTY LEKCJI OTWARTYCH I WARSZTATÓW →  pobierz

W nawiązaniu do zaprezentowanego Państwu podczas konferencji projektu filmowego "Za niebieskimi drzwiami" (premiera kinowa 4 listopada), udostępniamy:

 • scenariusze lekcji przygotowane przez metodyków i psychologów → pobierz
 • pressbook → pobierz

POLUB PRIMUSA NA FACEBOOKU

Organizator:      

Honorowy Patronat:        

Patronat merytoryczny:   

Partnerzy: