LATO W PRIMUSIE 2018

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-9/10 lat na „Lato w Primusie”, półkolonie z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Chcemy  aby w czasie wolnym od nauki, dzieci przeżyły z nami fantastyczną, wakacyjną przygodę.

Czytaj więcej... >Kursy językowe - grupowe i indywidualne

Rodziców i Uczniów szkół Fundacji Primus zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Małgorzatą Obszyńską Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Czy kontynuujemy kursy?

Chcielibyśmy wszystkim uczniom serdecznie podziękować i pogratulować sukcesów podczas organizowanych przez nas w tym roku kursów językowych. Ważna zmiana od września - wyłącznie - w sposobie organizacji zajęć tj. dotychczasowe kursy

Czytaj więcej... >English in Action w Primusie 2017

Za nami intensywny tydzień z nauczycielami z UK, podczas którego rozwijaliśmy umiejętności komunikacyjne w j. angielskim, pokonaliśmy barierę w mówieniu i w mega sprzyjających okolicznościach korzystaliśmy z bezpośredniego kontaktu z kulturą Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - otwórz